Gdy życie prowadzi Cię do nowego mieszkania

Zastanawialiście się jakie zdarzenia doprowadziły was do salonu sprzedaży? Dlaczego w danym momencie swojego życia decydujecie się na zakup mieszkania? Takie tematy poruszamy w naszej najnowszej kampanii promującej Osiedle Pastelowe w Gdańsku.

Zakup mieszkania stanowi jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Być może sobie tego nie uświadamiacie, ale za każdym razem podejmujecie je na podstawie konkretnych sytuacji czy zdarzeń. Znaleźliście swoją drugą połówkę albo urodziło wam się dziecko.? Awansowaliście ale musieliście przeprowadzić się do innego miasta.? A może podjęliście studia na prestiżowej uczelni i z nową lokalizacją wiążecie dalszą przyszłość.? Dzieci wyprowadziły się z domu i duże mieszkanie nie jest już wam potrzebne.? Powodów jest wiele, ale wszystkie prowadzą do nowego mieszkania. Za każdym razem chcecie, żeby była to wasza wymarzona przestrzeń: mała, większa lub bardzo duża, ale z pewnością dobrze dopasowana do waszych potrzeb.

Nasza nowa kampania  promocyjna pozwala spojrzeć na zakup mieszkania od innej strony. Zachęca do refleksji i pokazuje, że nic nie dzieje się bez powodu. Promocję będziemy prowadzić w kanałach internetowych oraz za pomocą reklamy zewnętrznej (outdoorowej).

W pierwszej odsłonie kampanii zobaczycie zaręczyny, ślub oraz urodzenie pierwszego dziecka. W kolejnych etapach pokażemy kolejnych bohaterów i ich ważne momenty w życiu czyli  podjęcie nowej pracy, przeprowadzkę do nowego miasta, przejście na emeryturę, rozpoczęcie studiów oraz inne ważne wydarzenia dla każdego człowieka.