O inwestycji

Osiedle Foresta obejmuje pięć kameralnych budynków o nowoczesnej, minimalistycznej architekturze i kaskadowej zabudowie. Odległości pomiędzy budynkami będą na tyle duże, by mieszkańcy mogli zachować prywatność. Na osiedlu z dużą starannością zaprojektowano tereny zielone obejmujące alejki spacerowe z obiektami małej architektury oraz plac zabaw dla najmłodszych. Przestrzeń wokół inwestycji zostanie częściowo ogrodzona i będzie monitorowana, dając mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa na co dzień.

Wyróżnikiem osiedla będą także zielone tarasy na dachach o metrażach nawet do 63,19 m2. Będą one idealnym miejscem do odpoczynku z rodziną bądź przyjaciółmi.

Pod inwestycją mieszkaniową powstanie hala garażowa mieszcząca 158 miejsc postojowych, a w trosce o wygodę i bezpieczeństwo osób zmotoryzowanych zainstalowany zostanie system podgrzewania zjazdów do garażu. Na terenie osiedla zaplanowano także parking naziemny z przeznaczeniem dla 31 samochodów osobowych. Dodatkowym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będą komórki lokatorskie, wózkarnie, rowerownie oraz wydzielone miejsca na jednoślady. Wysoki komfort użytkowania lokali zapewnią również nowoczesne wideodomofony oraz cichobieżne windy obsługujące garaż i kondygnacje naziemne.