O inwestycji

Osiedle Foresta obejmuje pięć kameralnych budynków o nowoczesnej, minimalistycznej architekturze i kaskadowej zabudowie. Odległości pomiędzy budynkami są na tyle duże, by mieszkańcy mogli zachować prywatność. Na osiedlu z dużą starannością zaprojektowano tereny zielone obejmujące alejki spacerowe z obiektami małej architektury oraz plac zabaw dla najmłodszych. Przestrzeń wokół inwestycji został częściowo ogrodzony i jest monitorowany, dając mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa na co dzień.

Wyróżnikiem osiedla są także zielone tarasy na dachach o metrażach nawet do 63,19 m2. Są one idealnym miejscem do odpoczynku z rodziną bądź przyjaciółmi.

Pod inwestycją mieszkaniową powstała hala garażowa mieszcząca 158 miejsc postojowych, a w trosce o wygodę i bezpieczeństwo osób zmotoryzowanych zainstalowany został system podgrzewania zjazdów do garażu. Na terenie osiedla zaplanowano także parking naziemny z przeznaczeniem dla 31 samochodów osobowych. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców są komórki lokatorskie, wózkarnie, rowerownie oraz wydzielone miejsca na jednoślady. Wysoki komfort użytkowania lokali zapewniąją również nowoczesne wideodomofony oraz cichobieżne windy obsługujące garaż i kondygnacje naziemne.