Dekpol Deweloper
Sp. z o.o.

DOŚWIADCZENIE ZNACZY SUKCES

W branży budowlano-deweloperskiej posiadamy ponad  25 lat doświadczenia,  cały czas dynamicznie rozwijamy naszą działalność.

BUDUJEMY TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Oferujemy atrakcyjne mieszkania i apartamenty z przeznaczeniem na własne potrzeby właścicieli. Posiadamy również lokale handlowe oraz lokale inwestycyjne, zapewniając naszym klientom możliwość bezpiecznego inwestowania w nieruchomości, przy osiąganiu atrakcyjnej stopy zwrotu.

Działalność deweloperską prowadzimy głównie w Polsce Północnej. Dzięki rosnącemu zaufaniu naszych klientów rokrocznie umacniamy swoją pozycję na rynku.

Do tej pory w Gdańsku z sukcesem zrealizowaliśmy m.in. następujące inwestycje: Kompleks Nowa Motława wraz z Hotelem Number One, Osiedla Młoda Morena, Młoda Morena Park i Młoda Morena Park II, Osiedle Zielone, Osiedle Foresta, Osiedle Słoneczne, Jaworowe Wzgórze oraz kompleks Grano Residence i Hotel Grano. W Gdyni wybudowaliśmy Osiedle Na Fali.

Zrealizowaliśmy również inwestycje w Tczewie (Kamienica nad Wisłą) oraz w pobliskich Rokitkach (pierwsze etapy Osiedla Nowe Rokitki) i Śliwinach (Nowe Rokitki Park i Nowe Rokitki Park II).

W nadmorskiej Juracie znajduje się wybudowana przez nas ekskluzywna inwestycja Verano Residence, a w Milanówku pod Warszawą powstało zaś osiedle EcoMilan.

Obecnie w Gdańsku realizujemy Osiedle Pastelowe, a także rozpoczęliśmy budowę kilku prestiżowych inwestycji na Wyspie Sobieszewskiej oraz w jej okolicy. Są to inwestycje Lazur Park i Villa Neptun, a także unikalny w skali kraju projekt Sol Marina. W jego ofercie, poza ekskluzywnymi apartamentami, są prywatne miejsca do cumowania jachtu bądź łodzi motorowodnej, a także luksusowa marina. Ambasadorem inwestycji Sol Marina jest najwybitniejszy polski żeglarz sportowy – Mateusz Kusznierewicz. Nowością w naszej ofercie jest również Osiedle Kociewskie, które powstanie w Rokitkach koło Tczewa.

Mimo dotychczasowej koncentracji na rynku pomorskim, aspirujemy do stania się wiodącym deweloperem w skali ogólnopolskiej. Obecnie prowadzimy ekspansję naszej działalności deweloperskiej w Warszawie i we Wrocławiu.

TWORZYMY CAŁOŚĆ

Poza realizacją inwestycji deweloperskich oferujemy także usługi generalnego wykonawstwa i produkcji osprzętu do maszyn budowlanych – w szczególności łyżek koparkowych. W efekcie całość procesu inwestycyjnego realizujemy we własnym zakresie. Dzięki temu możemy dbać o najwyższą jakość wykonania na każdym etapie budowy. Gwarantuje to ponadprzeciętny standard realizacji naszych inwestycji przy zachowaniu konkurencyjnych cen na rynku. Posiadamy również nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowany zespół pracowników.

SPRAWDŹ OFERTĘ

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.