MIESZKANIE NA MORENIE Z TARASEM NA DACHU!

O inwestycji

Poznaj osiedle pełne zieleni. Foresta to pięć kameralnych budynków położonych w otoczeniu bujnej roślinności. Wizytówką osiedla są mieszkania dwupoziomowe w stylu loftowym z zielonymi tarasami usytuowanymi na dachu. Inwestycja została zaprojektowana z wykorzystaniem ukształtowania terenu, dzięki czemu Foresta wyróżnia się kaskadową zabudową, zapewniając mieszkańcom optymalne doświetlenie mieszkań i doskonały widok na mieniącą się zielenią okolicę.

Dowiedz się więcej Wybierz mieszkanie

Lokalizacja -
Gdańsk Morena

Osiedle Foresta to nowe mieszkania na Morenie w Gdańsku przy ul. Myśliwskiej, w dzielnicy Piecki-Migowo. Osiedle leży zaledwie 4 minuty jazdy samochodem od Armii Krajowej (trasy W-Z), skąd można bezpośrednio dostać się na Obwodnicę Trójmiasta lub do centrum Gdańska. Tuż obok Foresty powstała ul. Nowa Bulońska, która stanowi przedłużenie istniejącej ul. Bulońskiej – skąd można dotrzeć do ul. Rakoczego prowadzącej m.in. do takich dzielnic jak Wrzeszcz, Chełm czy Ujeścisko.

Dowiedz się więcej Wybierz mieszkanie

Mieszkania

W ramach inwestycji powstało 157 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach. Mieszkania są wyposażone w inteligentny system sterowania eHome Control, który podnosi komfort mieszkania i pomoże wygenerować oszczędności.

Dowiedz się więcej Wybierz mieszkanie

O Deweloperze

Dowiedz się więcej

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Administratorem danych osobowych jest Dekpol Deweloper Sp. z o.o., NIP 5922275251. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania żądanego kontaktu oraz do celów prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratorów. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą komunikacji elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wpisując w formularz swoje dane kontaktowe (adres email lub numer telefonu) wyrażasz zgodę na przekazanie odpowiedzi tymi kanałami komunikacji.

Jeżeli chcesz abyśmy informowali Ciebie o wszelkich promocjach, zniżkach, wyprzedażach oraz akcjach i wydarzeniach organizowanych przez Dekpol Deweloper zaznacz poniższe zgody:

PAMIĘTAJ! Każda wydana zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie w kontakcie z Administratorem lub przez link zamieszczany w naszych newsletterach.