OSIEDLE FORESTA - WSZĘDZIE BLISKO

Wystarczy 5 minut aby z inwestycji dotrzeć do komunikacji miejskiej, centrum handlowego, przedszkola, sklepu czy bankomatu.

Dowiedz się więcej

O inwestycji

Poznaj osiedle pełne zieleni. Foresta to pięć kameralnych budynków położonych w otoczeniu bujnej roślinności. Wizytówką osiedla będą mieszkania dwupoziomowe w stylu loftowym z zielonymi tarasami usytuowanymi na dachu. Inwestycja została zaprojektowana z wykorzystaniem ukształtowania terenu, dzięki czemu Foresta będzie się wyróżniać kaskadową zabudową, zapewniając mieszkańcom optymalne doświetlenie mieszkań i doskonały widok na mieniącą się zielenią okolicę.

Dowiedz się więcej Pobierz folder

Lokalizacja - Gdańsk Morena

Osiedle Foresta to nowe mieszkania powstające na Morenie w Gdańsku przy ul. Myśliwskiej, w dzielnicy Piecki-Migowo. Osiedle leży zaledwie 4 minuty jazdy samochodem od Armii Krajowej (trasy W-Z), skąd można bezpośrednio dostać się na Obwodnicę Trójmiasta lub do centrum Gdańska. Tuż obok Foresty jest budowana ul. Nowa Bulońska, która będzie stanowić przedłużenie istniejącej ul. Bulońskiej – skąd można dotrzeć do ul. Rakoczego prowadzącej m.in. do takich dzielnic jak Wrzeszcz, Chełm czy Ujeścisko.

Dowiedz się więcej

MIESZKANIA

W ramach inwestycji powstanie 157 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach. Będą one wyposażone w inteligentny system sterowania eHome control, który podniesie komfort mieszkania i pomoże wygenerować oszczędności.

Dowiedz się więcej

O DEWELOPERZE

Dekpol S. A. powstał w 1993 roku i jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlano-deweloperskiej. Spółka posiada nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Od początku swojej działalności zyskała miano rzetelnej, wzorowo zorganizowanej firmy, profesjonalnie realizującej inwestycje z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Działalność związaną z inwestycjami prowadzi spółka Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

Dowiedz się więcej

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE INWESTYCJI?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie. Informujemy, iż niezaznaczenie pola „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.” będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty / marketingu produktów oferowanych przez Dekpol S.A. i/lub spółki zależne).