Dekpol Stal pokazał ofertę „Na poziomie 308”

Dekpol Stal wziął udział w trzeciej edycji największego wydarzenia branży kruszywowej w Polsce. Volvo Poziom 308 zgromadziła profesjonalistów związanych z branżą wydobycia, przeróbki i transportu kruszyw  oraz osoby reprezentujące branżę budowlaną. Dekpol dostarcza do maszyn Volvo m.in. pazury zrywające, łyżki ażurowe, skarpowe, ładowarkowe i podsiębierne.

Dekpol Stal wziął udział w trzeciej edycji „Na poziomie 308”. To największe wydarzenie branży kruszywowej w Polsce. Spotkanie odbyło się 19 września br. w Kopalni Pilawa Górna. Dekpol Stal zaprezentował nowoczesny osprzęt i łyżki do maszyn budowlanych wykonanych ze stali Hardox.

Organizatorami spotkania byli: Volvo Maszyny Budowlane Polska, Volvo Trucks, Polskie Górnictwo Skalne oraz Powerstone. Jak co roku impreza zgromadziła profesjonalistów związanych z branżą wydobycia, przeróbki i transportu kruszyw oraz osoby reprezentujące branżę budowlaną.

Dekpol Stal jest liderem na krajowym rynku w produkcji osprzętów do maszyn budowlanych. Współpracuje z wiodącymi producentami na świecie. Do maszyn marki Volvo oferta dedykowanych wyrobów jest bardzo szeroka. Dekpol Stal wytwarza m.in. pazury zrywające, łyżki ażurowe i łyżki skarpowe hydrauliczne, łyżki ładowarkowe oraz podsiębierne skalne.  Wysoka jakość potwierdzona certyfikatem SSAB „Hardox in My Body”, zapewnia, że są one przeznaczone do najbardziej wymagających projektów,