Dekpol postawi kolejne hale dla 7R

Dekpol w ramach usług generalnego wykonawstwa wybuduje kolejne dwa obiekty magazynowo-produkcyjne dla 7R. Inwestycja realizowana w Swarożynie dostarczy łącznie 38.000 m2 powierzchni użytkowej. Oddanie gotowych budynków planowane jest w bieżącym roku.

Dekpol kontynuuje wieloletnią współpracę z firmą 7R SA. W ramach nowo pozyskanych kontraktów wybuduje w Swarożynie w województwie pomorskim dwa obiekty magazynowo–produkcyjne wraz z aneksami socjalno– biurowymi. Dostarczą one łącznie 38.000 m2 nowoczesnej powierzchni użytkowej. Zakończenie i przekazanie gotowych budynków planowane jest w bieżącym roku.

Pierwszy obiekt posiadać będzie 8.000 m2, a drugi 30.000 m2 powierzchni użytkowej. W ramach tego większego projektu powstanie nowoczesny magazyn chłodniczo-mroźniczy. Zgodnie z ustalonymi parametrami technicznymi zachowana zostanie wysokość w świetle 10,70 metra przy całkowitej wysokości hali wynoszącej 12,45 metra.

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa wprowadziliśmy na wszystkich naszych budowach rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo pracowników oraz podwykonawców. Zdrowie i życie ludzkie jest najważniejsze. Kontynuujemy prace budowlane dotyczące realizacji poszczególnych kontraktów i na chwilę obecną jesteśmy przekonani o możliwości  dotrzymania ustalonych terminów” – powiedział Adam Olżyński, Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju Dekpol S.A.

Dekpol w ramach świadczonych usług generalnego wykonawstwa specjalizuje się w budowie obiektów logistycznych, przemysłowych, centrów handlowych oraz pozostałych obiektów kubaturowych. „Liczymy na kolejne zlecenia na usługi generalnego wykonawstwa od deweloperów magazynowych. Ta branża. pomimo obecnej sytuacji zagrożenia epidemicznego. pozostaje bardzo perspektywiczna. Dynamicznie rośnie popyt na zakupy online, co przekładać się będzie na wzrost zapotrzebowania na powierzchnie logistyczne” – dodał Adam Olżyński.